Kontejnery abrolKontejnery abrol

S roční produkcí více než 1500 ks​ se řadíme k předním výrobcům v České republice. Vyrábíme jak standardní provedení s bočními výztuhami, tak i odlehčené verze z vysokopevnostních ocelí, případně otěruvzdorných plechů pro náročné provozy (kovošroty, kamenolomy aj.).

Podstatná část výrobní produkce je určena pro export. Exportovány jsou nejčastěji kontejnery vyrobené podle německé normy DIN 30722 nebo francouzské NF R 17-108. Naše kontejnery dnes můžete vidět ve 14 evropských zemích všude tam, kde je zapotřebí efektivně skladovat či přepravovat velký objem materiálu. Výrobky firmy ELKOPLAST CZ se prosazují díky své vysoké užitné hodnotě a kvalitě dílenského zpracování.

Investicemi do moderní výrobní technologie a racionalizací výrobního procesu chceme dlouhodobě přispět k zajištění ekonomického a bezpečného nakládání s odpady. Součástí výrobního závodu je konstrukční kancelář s moderním​CAD softwarovým vybavením, díky které provádíme všechny technické úpravy na přání zákazníka operativně, včetně přípravy výstupní technické dokumentace nebo 3D modelů.

Pro více informací PDF leták ke stažení zde.

Lukáš Pospíšil
Kontaktujte našeho obchodníka!

+420 777 660 435
lukas.pospisil@elkoplast.cz

Jana Rychlíková
Kontaktujte našeho obchodníka!

Máte nějaký dotaz ohledně produktu?