Balíkovací lisyBalíkovací lisy

Balíkovací lisy umožňují zmenšit objem lisovatelných odpadových materiálů (např. kartonu, papíru, folií, obalů, PET-láhví). Materiál je po slisování svázán do balíku, který lze snadno skladovat a dále s ním manipulovat. 

Výhody jsou tedy nasnadě: ušetříte za odvoz a budete mít uklizené skladovací prostory, popř. hodnotnou vytříděnou surovinu prodáte k dalšímu zpracování specializované firmě.

Váš současný problém

Podnikáte v maloobchodě, průmyslové či logistické společnosti, ve sféře hotelnictví či pohostinství nebo pracujete ve veřejném sektoru. Vaši dodavatelé vám denně přivážejí zboží a vstupní materiály zabalené v plastových obalech nebo kartónových krabicích, často ještě přebalené fólií. K tomu se denně produkuje velké množství různého odpadu, například jídelny směsný odpad, kiosek nebo škola papír a plasty, třídírna odpadu zase od každého druhu kousek. 

Prázdný balicí materiál a jiný odpad je třeba vyhodit do popelnic, venkovních kontejnerů nebo ho někde uskladnit a pak ho vyvážet do velkých venkovních kontejnerů. Množství odpadu narůstá a zabírá tak cenné místo. Vaši zaměstnanci stráví mnoho času nakládáním s odpadem a další náklady vznikají pronájmem kontejnerů a popelnic a jejich vyvážením. 

Zdá se vám tato situace povědomá?  Jak nakládáte s odpady vy?

Naše zítřejší řešení

Musíte minimalizovat množství odpadu na vašem pracovišti. Postavíte-li balíkovací lis blízko místa, kde se odpad shromažďuje, můžete kartony i plasty vhazovat přímo do něj. Směsný odpad lze vhazovat do sáčkovacího lisu postaveného hned vedle balíkovacího lisu. Nakládání se zhutněným odpadem je jednodušší, nezabere tolik času a je finančně efektivnější.

Instalací balíkovacího lisu získáte tyto výhody:

  • lepší vnitřní logistika,
  • vyšší produktivita a lepší využití času,
  • více skladovacího místa,
  • rychlejší a snadnější nakládání s odpady,
  • menší náklady na pronájem a vyvážení kontejnerů,
  • čistější a bezpečnější pracovní prostředí.

Proč právě Bramidan

Naše společnost působí jako výhradní zástupce jednoho z největších výrobců balíkovacích lisů, společnosti Bramidan A/S se sídlem v Dánsku. S roční produkcí více než 2000 ks se řadí mezi tři největší světové výrobce.

Více než třicetileté zkušenosti společnosti Bramidan A/S s výrobou balíkovacích lisů i řada získaných certifikátů a ocenění garantují vysokou kvalitu a užitnou hodnotu, spolehlivost a minimální náklady na údržbu. Všechny lisy mají jednoduchou instalaci "á la plug and play" a bezpečné použití, zaručené i vystavenými certifikáty.

Podle množství a druhu materiálu Vám doporučíme nejvhodnější typ. Nabízíme několik forem financování nákupu balíkovacích lisů Bramidan včetně krátkodobého i dlouhodobého pronájmu s možností odkoupení v průběhu pronájmu, kvalitní servis a až 5-ti letou prodlouženou záruku.

Petr Pšeja photo

Petr Pšeja
Kontaktujte našeho obchodníka!

+420 608 660 421
petr.pseja@elkoplast.cz

Lukáš Pospíšil photo

Lukáš Pospíšil
Kontaktujte našeho obchodníka!

+420 777 660 435
lukas.pospisil@elkoplast.cz

Jana Rychlíková photo

Jana Rychlíková
Kontaktujte našeho obchodníka!

Máte nějaký dotaz ohledně produktu?

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů