Kdo jsme?

ELKOPLAST CZ, s.r.o. je česká rodinná výrobní společnost. Působíme především v oblasti odpadového hospodářství (produkty pro sběr, třídění, přepravu a zpracování odpadů) a hospodaření s vodou (nádrže na dešťové i splaškové vody a další kapaliny).

Víme, že férové jednání a důvěra je základem dlouhodobých partnerství a že kvalita a spolehlivost základem úspěchu. Proto se snažíme tyto základy soustavně budovat.

Video
2350

aktivních
zákazníků

Lidé
35

exportních
zemí

Globus
200

zaměstnanců

Zaměstnanci

Naše výroba

V našich třech výrobních závodech certifikovaných dle ISO disponujeme technologiemi kovovýroby, rotačního odlévání polyethylenu a sklolaminátové výroby.

Kovovýroba

Kovovýroba Číst více

Rotační odlévání plastů

Rotační odlévání plastů Číst více

Výroba ze sklolaminátu

Výroba ze sklolaminátu Číst více

DOPRAVA

Zajišťujeme silniční kamionovou přepravu (export-import) nadrozměrných nákladů (do šířky 3 m) v rámci celé Evropy. V současnosti disponujeme 17 ks vlastních vozových jednotek, především velkoobjemovými soupravami s kapacitou 100 až 120 cbm, a více než 50 ks vozidel našich subdodavatelů.

Číst více

Jsme hrdí, že můžeme pomáhat

Canisterapeutické centrum Zlín se zaměřuje především na malé klienty, kteří trpí dětskou mozkovou obrnou nebo jiným mentálním či tělesným postižením.

Sportovní klub vozíčkářů Ostrava (SKV) se specializuje na stolní tenis handicapovaných sportovců, pořádá odborné semináře z oblasti rehabilitace, zdravotnictví a sociální sféry. Přispěli jsme významně i na Mistrovství ČR ve stolním tenise vozíčkářů.

TJ Olympia Bruntál vznikla 2.12. 1988 a má 856 členů, kteří se sdružují v oddílech atletiky, florbalu, rekreačního sportu, oddílu České asociace sportu pro všechny a seniors clubu U3V.

Zdravotní klaun, o. p. s., je dobročinná organizace, která přináší humor a radost hospitalizovaným dětem i geriatrickým pacientům prostřednictvím návštěv speciálně vyškolených Zdravotních klaunů.

UTB Zlín Hockey je univerzitní hokejový tým Univerzity Tomáše Bati. Student tak může udržet svoji doposud sportovní činnost a rozvíjet se například v oblasti sportovního manažera, trenéra nebo další profese. 

Basketbalový klub Opava od sezóny 2008/09 působí v české nejvyšší basketbalové soutěži NBL. Celkem má klub v na svém kontě v NBL čtyři mistrovské tituly, tři druhá a dvě třetí místa a 5 výher v Českém poháru.

 

Pomáháme druhým

Milníky

1991

Výroba sklolaminátových kontejnerů v Ostratě
20 zaměstnanců

1997

Založení ELKOPLAST CZ, s.r.o.
Výroba ocelových kontejnerů
32 zaměstnanců

2001

Nový výrobní závod v Bruntále - výroba velkoobjemových kontejnerů.
74 zaměstnanců

2003

Zahájena mezinárodní autodoprava
86 zaměstnanců

2008

Výroba polyethylenových kontejnerů v Ostratě (rotační odlévání)
129 zaměstnanců

2016

Nový výrobní závod v Chróścina-Skorogoszcz (PL) - kovovýroba
165 zaměstnanců

2019

Nový výrobní závod v Supíkovicích - kovovýroba
193 zaměstnanců

2022

Nový výrobní závod v Chomutově - kovovýroba
220 zaměstnanců

Společnost ELKOPLAST CZ je držitelem certifikátů kvality:

ISO 9001
ISO 14001

Projekt
ENERGETICKY ÚSPORNÁ OPATŘENÍ - PROVOZOVNA ELKOPLAST

je spolufinancován Evropskou unií.

Předmětem projektu je soubor energeticky úsporných opatření, spočívající ve výměně osvětlení, instalaci rekuperace a provedení zateplení světlíků, zateplení obvodových konstrukcí - výměna zasklení.

Projekt
PODPORA EXPORTNÍCH AKTIVIT SPOLEČNOSTI ELKOPLAST CZ, S.R.O.

je spolufinancován Evropskou unií.

Předmětem projektu je podpora exportních aktivit společnosti ELKOPLAST CZ, s.r.o. formou prezentace produktů na 3 prestižních zahraničních veletrzích věnovaných enviromentální problematice.

eu flag

Projekt
"Produktový design odpadního kontejneru“ společnosti ELKOPLAST CZ, s. r. o.

je spolufinancován Evropskou unií.

z programu Inovační vouchery Zlínského kraje v rámci výzvy "Produktový design a marketing" je spolufinancován Zlínským krajem.

Projekt
Podpora exportních aktivit společnosti ELKOPLAST CZ, s.r.o.
v letech 2018 – 2020

je spolufinancován Evropskou unií.

Předmětem projektu je podpora exportních aktivit společnosti ELKOPLAST CZ, s.r.o. Společnost ELKOPLAST CZ, s.r.o. bude v rámci projektu prezentovat své produkty na 3 prestižních veletrzích věnovaných enviromentální problematice (2x IFAT, 1x Pollutec).

Projekt
SNÍŽENÍ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI VÝROBNÍ HALY SPOLEČNOSTI ELKOPLAST SLUŠOVICE S.R.O.

je spolufinancován Evropskou unií.

Projekt řeší zateplení obvodových stěn a střechy, výměnu výplní otvorů, stávajícího zdroje vytápění, VZT, stroje, osvětlení a energetický management. Realizace proběhne v objektu výrobní haly na adrese Ostrata 132, 763 11 Ostrata v k.ú. Ostrata (713422) na p.č. 506/1.

Projekt
Snížení energetické náročnosti ve společnosti ELKOPLAST CZ, s.r.o.

je spolufinancován Evropskou unií.

Společnost ELKOPLAST CZ, s.r.o. zahájila fyzickou realizaci projektu CZ.01.3.10/0.0/0.0/19_251/0021364 „Snížení energetické náročnosti ve společnosti ELKOPLAST CZ, s.r.o.“.

Projekt je zaměřen na snižování energetické náročnosti výrobních a technologických procesů žadatele a modernizaci soustavy osvětlení, tj. realizace opatření ke snižování energetické náročnosti v podnikatelském sektoru.

Projekt
Snížení energetické náročnosti ve společnosti ELKOPLAST CZ, s.r.o., etapa II

je spolufinancován Evropskou unií.

Společnost ELKOPLAST CZ, s.r.o. zahájila fyzickou realizaci projektu CZ.01.3.10/0.0/0.0/19_251/0021936 „Snížení energetické náročnosti ve společnosti ELKOPLAST CZ, s.r.o., etapa II“.

Řešený projekt je zaměřen na další fázi snižování energetické náročnosti výrobních a technologických procesů žadatele a modernizaci soustavy osvětlení, tj. realizace opatření ke snižování energetické náročnosti v podnikatelském sektoru.

eu flag

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.