Kontejnery CITYKontejnery CITY

S roční produkcí více než 2000 ks kontejnerů ABROLL a CITY se řadíme k předním výrobcům v České republice. Vyrábíme jak standardní provedení s bočními výztuhami, tak i odlehčené verze z vysokopevnostních ocelí, případně otěruvzdorných plechů pro náročný provoz (kovošrot, kamenolomy aj.).

Podstatná část výrobní produkce je určena pro export. Exportovány jsou nejčastěji kontejnery vyrobené podle německé normy DIN 30722 nebo francouzské NF R 17-108. Naše kontejnery dnes můžete vidět ve 14 evropských zemích všude tam, kde je třeba efektivně skladovat či přepravovat velký objem materiálu. Výrobky firmy ELKOPLAST CZ se prosazují díky své vysoké užitné hodnotě a kvalitě dílenského zpracování.

Investicemi do moderní výrobní technologie a racionalizací výrobního procesu chceme dlouhodobě přispět k zajištění ekonomického a bezpečného nakládání s odpady. Součástí výrobního závodu je konstrukční kancelář s moderním CAD softwarovým vybavením, díky kterému provádíme všechny technické úpravy na přání zákazníka operativně, včetně přípravy výstupní technické dokumentace nebo 3D modelu.

Lukáš Pospíšil photo

Lukáš Pospíšil
Kontaktujte našeho obchodníka!

Jana Rychlíková photo

Jana Rychlíková
Kontaktujte našeho obchodníka!

Máte nějaký dotaz ohledně produktu?

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.