Koše Prima Linea 50

Vzhledově atraktivní koše Prima Linea. Přirozeně ladí s prostředím díky jednotnému tvaru a použitému materiálu. Spojují v sobě optimální ergonomii a praktičnost. Střízlivé linie ladí jak s městskou zástavbou, tak volnou krajinou.

Prima Linea 50 l se upevňuje na standardní kovový sloupek (žárově zinkovaný nebo lakovaný), sloup veřejného osvětlení apod. 


Vnější otevírání slouží pro rychlé vyprazdňování. Prima Linea 50 l se snadno uvolňuje (vysunuje) ze stojanu pomocí trojhranného klíče. Odolné proti vandalismu. Reliéf koše znesnadňuje poškození graffiti a polepování plakáty.

Vyrobeno z polyethylenu v šedé barvě. Koš disponuje zámkem na trojhranný klíč.

Rozměry:

Typ Průměr Výška Objem Hmotnost
Prima Linea 50 l ⌀ 350 mm 840 mm 50 l  6 kg

Fotogalerie

Petr Janča photo

Petr Janča
Kontaktujte našeho obchodníka!

Jana Rychlíková photo

Jana Rychlíková
Kontaktujte našeho obchodníka!

Jan Horálek photo

Jan Horálek
Kontaktujte našeho obchodníka!

Máte nějaký dotaz ohledně produktu?

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.