Nosiče s hákovým/řetězovým natahováním

Hákové a řetězové nosiče kontejnerů se řadí svým významem v oblasti efektivního nakládání s odpady k nejdůležitějšímu vybavení svozových společností, technických služeb nebo i měst a obcí.

Naše nabídka zahrnuje nosiče s výkonem od 2,5 t do 35 t se speciálními úpravami dle typů podvozků a používaných kontejnerů. Do standardního vybavení nástaveb patří  mechanické či hydraulické zajištění kontejnerů, boční zábrany proti podjetí, ovládání nosiče venkovní i z kabiny řidiče, označení dle normy, pracovní  i zákonné osvětlení atd. Důraz klademe na spolehlivý a bezpečný provoz s minimálními nároky na údržbu a hlavně dostupný servis.

Výška háku se většinou nabízí dle DIN normy, u menších podvozků 1000 mm, u vyšších tříd podvozků 1570 mm, nabízíme i ručně či hydraulicky stavitelné hákové nosiče s možností manipulace s kontejnery s různou výškou háku apod.

Kompletním řešením je možnost dodání svozového vozidla včetně hydraulického jeřábu s různým zatížením a dosahem, vždy na přání zákazníka. V naší nabídce nechybí ani provedení sklápěčů, různých skříní, valníků apod.

 

Fotogalerie

Josef Beránek photo

Josef Beránek
Kontaktujte našeho obchodníka!

Tomáš Krajča photo

Tomáš Krajča
Kontaktujte našeho obchodníka!

Máte nějaký dotaz ohledně produktu?

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.