Nosiče s hákovým/řetězovým natahováním

Hákový/řetězový nosič kontejnerů

Hákové a řetězové nosiče kontejnerů se řadí svým významem v oblasti efektivního nakládání s odpady k nejdůležitějšímu vybavení svozových společností.

Naše nabídka zahrnuje nosiče s výkonem od 2,5 t do 35 t se speciálními úpravami dle typu podvozku a používaných kontejnerů. Důraz klademe na spolehlivý a bezpečný provoz s minimálními nároky na údržbu. Dalšími faktory, které ovlivňují konstrukci konkrétních nosičů jsou celková hmotnost a rychlost při nakládání a vyprazdňování kontejnerů.

Použitím vysokopevnostních materiálů (jako DOMEX nebo WELDOX) garantujeme vysokou pevnost v tahu při redukci celkové hmotnosti nosičů. Všechny pohyblivé části systému jsou vyrobeny ze speciálních materiálů s vysokou odolností proti otěru.

Ke standardnímu vybavení patří hydraulické blokování kontejneru a výstražná světelná signalizace na ovládacím panelu v kabině u řidiče.

Nabízíme řadu možných opcí jako např. hydraulické stabilizátory nebo podpěrné rolny, které minimalizují riziko překlopení vozidla směrem dozadu u krátkých rozvorů, kombinované jištění kontejnerů v přepravní poloze, výsuvné háky pro možnost manipulace s kontejnery s různou výškou háku apod.

Fotogalerie

Josef Beránek
Kontaktujte našeho obchodníka!

+420 773 576 610
josef.beranek@elkoplast.cz

Tomáš Krajča
Kontaktujte našeho obchodníka!

+420 608 660 420
tomas.krajca@elkoplast.cz

Máte nějaký dotaz ohledně produktu?