Nosiče s hákovým/řetězovým natahováním

Hákové a řetězové nosiče kontejnerů se řadí svým významem v oblasti efektivního nakládání s odpady k nejdůležitějšímu vybavení svozových společností, technických služeb nebo i měst a obcí.

Naše nabídka zahrnuje nosiče s výkonem od 2,5 t do 35 t se speciálními úpravami dle typů podvozků a používaných kontejnerů. Do standardního vybavení nástaveb patří  mechanické či hydraulické zajištění kontejnerů, boční zábrany proti podjetí, ovládání nosiče venkovní i z kabiny řidiče, označení dle normy, pracovní  i zákonné osvětlení atd. Důraz klademe na spolehlivý a bezpečný provoz s minimálními nároky na údržbu a hlavně dostupný servis.

Výška háku se většinou nabízí dle DIN normy, u menších podvozků 1000 mm, u vyšších tříd podvozků 1570 mm, nabízíme i ručně či hydraulicky stavitelné hákové nosiče s možností manipulace s kontejnery s různou výškou háku apod.

Kompletním řešením je možnost dodání svozového vozidla včetně hydraulického jeřábu s různým zatížením a dosahem, vždy na přání zákazníka. V naší nabídce nechybí ani provedení sklápěčů, různých skříní, valníků apod.

 

Fotogalerie

Josef Beránek photo

Josef Beránek
Kontaktujte našeho obchodníka!

+420 773 576 610
josef.beranek@elkoplast.cz

Tomáš Krajča photo

Tomáš Krajča
Kontaktujte našeho obchodníka!

+420 608 660 420
tomas.krajca@elkoplast.cz

Máte nějaký dotaz ohledně produktu?

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů