Štěpkovače a drtičeŠtěpkovače a drtiče

Štěpkovače a drtiče jsou určeny na štěpkování/drcení velkého množství dřevin (větve, stromky, odřezky od pil, klestí, zahradní odpad aj.). Zpracovaný materiál (štěpka) se využívá k mulčování, kompostování nebo jako palivo. 

Timberwolf (www.timberwolf-uk.com) vyrábí štěpkovače od roku 1984 a od roku 1997 si udržuje pozici největšího výrobce profesionálních štěpkovačů ve Velké Británii. Všechny stroje prochází pečlivým návrhem, zohledněním připomínek zákazníků a pečlivým doladěním všech detailů.

Sortiment zahrnuje robustní hydraulické štěpkovače pro průměry 125-225 mm (pásové, tažené a PTO verze), doplněné o menší gravitační modely (ruční, tažené či PTO verze).

Pásové, tažené a ruční verze disponují svým vlastním pohonem (benzinový či dieselový agregát), PTO verze je poháněna od vývodového hřídele traktoru.

U vybraných typů nabízíme:

  • bezplatné předvedení stroje a krátkodobý pronájem,
  •  různé možnosti financování.
Jan Horálek photo

Jan Horálek
Kontaktujte našeho obchodníka!

Máte nějaký dotaz ohledně produktu?

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.