ELKOPLAST se stává partnerem FEDEREC

ELKOPLAST se stává partnerem FEDEREC

S radostí oznamujeme, že ELKOPLAST, přední český výrobce technik pro sběr, třídění, přepravu a zpracováni odpadů, se stal novým partnerem FEDEREC, francouzské organizace pro recyklaci. Toto partnerství je v souladu s naší dlouhodobou strategií podporovat cirkulární ekonomiku a udržitelný rozvoj.

FEDEREC je největší profesní organizací v oblasti recyklace ve Francii. Zastupuje více než 1 300 firem, které zajišťují sběr, třídění, zpracování a recyklaci více než 200 milionů tun odpadů ročně. FEDEREC poskytuje svým členům řadu služeb, jako jsou poradenství, školení, informace a podpora. FEDEREC také aktivně prosazuje zájmy recyklačního sektoru na národní i evropské úrovni.

ELKOPLAST je hrdý, že se může připojit k této prestižní a inovativní síti, která sdružuje firmy sdílející naše hodnoty a vizi.

Věříme, že naše partnerství s FEDEREC a jejími členy nám umožní společně pracovat na lepším využití zdrojů a ochraně životního prostředí. Doufáme, že naše partnerství nám přinese vzájemné výhody a otevře nové příležitosti pro rozvoj našich aktivit.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.