Modulární sběrné dvoryModulární sběrné dvory

Betonové modulární konstrukce Modulo Béton - nová generace sběrných dvorů.

Modulo Béton nabízí díky své flexibilní koncepci řešení, které pružně reaguje na postupné zvyšování počtu obyvatel ve městech. Má 200% využití: 100% na povrchu a 100% pod povrchem.

Modifikovatelnost, flexibilita

Flexibilita Modulo Bétonu umožňuje sestavit praktické řešení na míru a přizpůsobit jej růstu města nebo dokonce přesunout do jiné oblasti. Betonové prvky BCS B35 (XP P18-305 standard) jsou odlévány podle specifických modulů (2x3m, 3x3m, 3x4m…). Tyto prefabrikované jednotky nabízí několik možností uspořádání pro dva až neomezené množství kontejnerů. V závislosti na kapacitě zařízení je použito určitého počtu přístupových ramp. Užitečná nosnost se pohybuje v rozmezí od 3,5 t do 29 t. 

Spolehlivost

Tato unikátní a inovativní koncepce sběrného dvora byla schválena nezávislými organizacemi a patentována. Způsob montáže i rozměry stavebnicového systému byly navrženy špičkovými specialisty. Modulo Béton poskytuje desetiletou záruku.

Cenová a časová dostupnost

Modulo Beton nabízí velmi atraktivní poměr kvality a ceny. Vzhledem ke své jedinečné patentované koncepci mají tyto sběrné dvory extrémně nízké náklady na údržbu a zároveň velmi dlouhou životnost.

Prvky jsou dopraveny na místo pozemní dopravou a následně smontovány. Do tří dnů po aplikaci nátěru a případném vybavení dlažbou jsou připraveny k provozu.

Vysoká kvalita s ohledem na životní prostředí

Použití inertních nerostů je osvědčeným a šetrným přístupem k životnímu prostředí. Montáž a demontáž jsou bezztrátové operace a umožňují opakované použití. Vysoká tepelná setrvačnost betonové konstrukce zajišťuje dvouhodinovou odolnost proti požáru.

Možnosti povrchové úpravy a integrace do prostředí

Beton se vyznačuje snadnou údržbou a nevykazuje žádné známky opotřebení nebo koroze.
Za účelem dosažení optimálního začlenění do životního prostředí mohou být betonové platformy částečně skryty pod zemí. Možností je také povrchová úprava v souladu s okolní zástavbou nebo s krajinářskými předpisy - např. nátěr, zatravnění nebo zelená střecha. Výrobce zohledňuje všechny typy požadavků na začlenění konstrukce do životního prostředí.

Další opce

  • Zabezpečení proti vandalismu - uzavřená betonová skladiště pro speciální odpad, vrátnice.
  • Bezpečnost - vyvýšené plochy jsou ohraničeny žárově zinkovaným zábradlím. Ruční nebo automatické klapky z pozinkované oceli chrání uživatele a také usnadňuje údržbu.
  • Podlahové vytápění - podlaha s protiskluzovým opatřením poskytuje optimální bezpečnost, která může být v oblastech s chladným podnebím ještě zvýšena instalací systému podlahového vytápění. Nastavení elektrických odporů v betonu zaručuje rychlé roztávání sněhu na platformě i přístupových rampách.
  • Personalizace - logo města či organizace může být nabetonováno na zdi jednotek.
  • Skladovací prostory - prostor pod úrovní konstrukce může být využit jako skladiště (např. pro speciální odpad z domácností, elektroodpad, zařízení, vozidla, atd.)
  • Koleje a podložky pod kontejnery - Manipulace s kontejnery na odpad může být usnadněna instalací vodících lišt, které také chrání podlahu. Podložky pod kontejnery pomáhají zamezit vlivu manipulace s kontejnery na povrch betonu.

Prohlédněte si také video.

 

Petr Pšeja photo

Petr Pšeja
Kontaktujte našeho obchodníka!

Josef Beránek photo

Josef Beránek
Kontaktujte našeho obchodníka!

Tomáš Burša photo

Tomáš Burša
Kontaktujte našeho obchodníka!

Máte nějaký dotaz ohledně produktu?

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů