Modulární sběrné dvoryModulární sběrné dvory

Betonové modulární konstrukce Modulo Béton - nová generace sběrných dvorů.

Modulo Béton nabízí díky své flexibilní koncepci řešení, které pružně reaguje na postupné zvyšování počtu obyvatel ve městech. Má 200% využití: 100% na povrchu a 100% pod povrchem.

Modifikovatelnost, flexibilita

Flexibilita Modulo Bétonu umožňuje sestavit praktické řešení na míru a přizpůsobit jej růstu města nebo dokonce přesunout do jiné oblasti. Betonové prvky BCS B35 (XP P18-305 standard) jsou odlévány podle specifických modulů (2x3m, 3x3m, 3x4m…). Tyto prefabrikované jednotky nabízí několik možností uspořádání pro dva až neomezené množství kontejnerů. V závislosti na kapacitě zařízení je použito určitého počtu přístupových ramp. Užitečná nosnost se pohybuje v rozmezí od 3,5 t do 29 t. 

Spolehlivost

Tato unikátní a inovativní koncepce sběrného dvora byla schválena nezávislými organizacemi a patentována. Způsob montáže i rozměry stavebnicového systému byly navrženy špičkovými specialisty. Modulo Béton poskytuje desetiletou záruku.

Cenová a časová dostupnost

Modulo Beton nabízí velmi atraktivní poměr kvality a ceny. Vzhledem ke své jedinečné patentované koncepci mají tyto sběrné dvory extrémně nízké náklady na údržbu a zároveň velmi dlouhou životnost.

Prvky jsou dopraveny na místo pozemní dopravou a následně smontovány. Do tří dnů po aplikaci nátěru a případném vybavení dlažbou jsou připraveny k provozu.

Vysoká kvalita s ohledem na životní prostředí

Použití inertních nerostů je osvědčeným a šetrným přístupem k životnímu prostředí. Montáž a demontáž jsou bezztrátové operace a umožňují opakované použití. Vysoká tepelná setrvačnost betonové konstrukce zajišťuje dvouhodinovou odolnost proti požáru.

Možnosti povrchové úpravy a integrace do prostředí

Beton se vyznačuje snadnou údržbou a nevykazuje žádné známky opotřebení nebo koroze.
Za účelem dosažení optimálního začlenění do životního prostředí mohou být betonové platformy částečně skryty pod zemí. Možností je také povrchová úprava v souladu s okolní zástavbou nebo s krajinářskými předpisy - např. nátěr, zatravnění nebo zelená střecha. Výrobce zohledňuje všechny typy požadavků na začlenění konstrukce do životního prostředí.

Další opce

  • Zabezpečení proti vandalismu - uzavřená betonová skladiště pro speciální odpad, vrátnice.
  • Bezpečnost - vyvýšené plochy jsou ohraničeny žárově zinkovaným zábradlím. Ruční nebo automatické klapky z pozinkované oceli chrání uživatele a také usnadňuje údržbu.
  • Podlahové vytápění - podlaha s protiskluzovým opatřením poskytuje optimální bezpečnost, která může být v oblastech s chladným podnebím ještě zvýšena instalací systému podlahového vytápění. Nastavení elektrických odporů v betonu zaručuje rychlé roztávání sněhu na platformě i přístupových rampách.
  • Personalizace - logo města či organizace může být nabetonováno na zdi jednotek.
  • Skladovací prostory - prostor pod úrovní konstrukce může být využit jako skladiště (např. pro speciální odpad z domácností, elektroodpad, zařízení, vozidla, atd.)
  • Koleje a podložky pod kontejnery - Manipulace s kontejnery na odpad může být usnadněna instalací vodících lišt, které také chrání podlahu. Podložky pod kontejnery pomáhají zamezit vlivu manipulace s kontejnery na povrch betonu.

Prohlédněte si také video.

 

Petr Pšeja photo

Petr Pšeja
Kontaktujte našeho obchodníka!

+420 608 660 421
petr.pseja@elkoplast.cz

Josef Beránek photo

Josef Beránek
Kontaktujte našeho obchodníka!

+420 773 576 610
josef.beranek@elkoplast.cz

Tomáš Burša photo

Tomáš Burša
Kontaktujte našeho obchodníka!

+420 773 498 038
tomas.bursa@elkoplast.cz

Máte nějaký dotaz ohledně produktu?

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů