FVE elektrárny ve výrobních areálech

FVE elektrárny ve výrobních areálech

Na střechách našich třech výrobních areálů realizujeme  fotovoltaické elektrárny. Tímto způsobem budeme vyrábět nezanedbatelnou část spotřebované elektrické energie z obnovitelných zdrojů.

 

 

ELKOPLAST CZ, s.r.o. - FVE Supíkovice
Společnost ELKOPLAST CZ, s.r.o. zahájila fyzickou realizaci projektu CZ.31.3.0/0.0/0.0/22_001/0001766 „ELKOPLAST CZ, s.r.o. - FVE Supíkovice“. Cílem projektu je snížení energetické náročnosti dotčené podnikatelské budovy. Záměrem je realizace opatření přispívající k úspoře konečné spotřeby energie prostřednictvím instalace fotovoltaického systému na střechu budovy. Na projekt je poskytována finanční podpora od EU prostřednictvím Národního plánu obnovy.

 

ELKOPLAST CZ, s.r.o. - FVE Chomutov
Společnost ELKOPLAST CZ, s.r.o. zahájila fyzickou realizaci projektu CZ.31.3.0/0.0/0.0/22_001/0002338 „ELKOPLAST CZ, s.r.o. - FVE Chomutov“. Cílem projektu je snížení energetické náročnosti dotčené podnikatelské budovy. Záměrem je realizace opatření přispívající k úspoře konečné spotřeby energie prostřednictvím instalace fotovoltaického systému na střechu budovy. Na projekt je poskytována finanční podpora od EU prostřednictvím Národního plánu obnovy. 

 

Realizace FVE ve společnosti Elkoplast Slušovice s.r.o.
Společnost Elkoplast Slušovice s.r.o. zahájila fyzickou realizaci projektu CZ.31.3.0/0.0/0.0/22_001/0007179 „Realizace FVE ve společnosti Elkoplast Slušovice s.r.o.“. Cílem projektu je snížení energetické náročnosti dotčené podnikatelské budovy. Záměrem je realizace opatření přispívající k úspoře konečné spotřeby energie prostřednictvím instalace fotovoltaického systému na střechu budovy. Na projekt je poskytována finanční podpora od EU prostřednictvím Národního plánu obnovy. 

 

 

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.