Stacionárne lisovacie jednotky

Stacionární lisovací jednotky jsou vhodné do míst s pravidelnou tvorbou většího množství slisovatelného odpadu. Ke stacionární lisovací jednotce se připojují výměnné kontejnery, které se po naplnění snadno odpojí a vymění za prázdný. Výhodou ve srovnání s mobilními lisovacími kontejnery je také vyšší kapacita kontejneru (typicky 30 m3).Lisovací jednotky STP, STP-K

Stacionární lisovací jednotky jsou vybaveny lisovací hlavou, která se pohybuje v bezúdržbovém vedení. Bezporuchové řízení lisovací hlavy bez koncového spínače. Jednotka je připravena pro montáž chladiče oleje, ohřívače zásobníku s olejem, řízení koncové pozice lisovací hlavy apod.

Řada STP:

Navržena pro lisování velkých objemů středně těžkých a těžkých průmyslových odpadů, jako je karton, laťové bedny apod. Robustní konstrukce s centrálním lisovacím válcem umožňuje optimální rozložení sil při lisování, s příznivým vlivem na nízké opotřebení a dlouhodobou životnost zařízení. Velká lisovací síla a provozní kapacita jsou faktory přispívající významně ke snižování nákladů při manipulaci s odpady.

Řada STP-K:

Vyznačuje se kompaktní konstrukcí díky dvěma zkříženými hydraulickými válci. Proto je vhodná tam, kde není místa nazbyt. Zvládne lisování téměř všech průmyslových odpadů stejně jako obalového materiálu a středně objemného odpadu.

Opce:

  • různé plnicí násypky, vyklápěč kontejnerů, překládací stanice pro přípojné kontejnery, automatické připojení a odpojení kontejneru, světelná závora pro automatický cyklus.

Fotogalerie

Lukáš Pospíšil
Kontaktujte našeho obchodníka!

+420 777 660 435
lukas.pospisil@elkoplast.cz

Tomáš Krajča
Kontaktujte našeho obchodníka!

+420 608 660 420
tomas.krajca@elkoplast.cz

Máte nějaký dotaz ohledně produktu?