Novinky

Dotace na záchyt dešťové vody – dotační program Dešťovka

MŽP vyhlásilo 27/4/2017 dotační program Dešťovka. Program je určen domácnostem na pořízení

  • nádrže pro akumulaci srážkové vody k zalévání zahrady v suchem postižených oblastech
  • nádrže pro akumulaci srážkové vody a systému na splachování WC a k zalévání zahrady
  • nádrže pro akumulaci srážkové vody a systému využívající již jednou použitou vodu z umyvadla či pračky na splachování WC a zalévání zahrady.
více

Ultralehké abrolkontejnery

Nová řada velmi lehkých abrolkontejnerů určena pro firmy s většími svozovými vzdálenostmi. Kontejner 38 m3 váží cca 2000 kg. S jeho pomocí převezete mnohem vyšší užitečný náklad ve srovnání se standardními kontejnery. Více info zde.

více

Produkce léčebného konopí

Společnost ELKOPLAST rozšířila své působení o novou inovativní oblast podnikání: speciální projekt pro podporu pacientů. V návaznosti na své zkušenosti se zemědělskou výrobou uzavřela firma ELKOPLAST partnerství s nizozemskou společností BEDROCAN a to za účelem produkce konopí farmaceutické kvality …

více

Termoizolační velkoobjemové kontejnery

Termoizolační kontejnery se používají především ve stavebnictví, např. ke skladování tekutého asfaltu. Více informací zde.

více

Kontejnery na nebezpečný nemocniční odpad

Kontejnery pro nebezpečný nemocniční odpad UN 3291 jsou plně kompatibilní s nejvyššími standardy odolnosti vůči porušení ostrými předměty dle EN ISO 23907. Dostupné v řadě PACAZUR o objemech 30, 50 a 60 l a PICADOR s objemy 1,5-9 l.   Více informací zde.

více

Štěpkovače TIMBERWOLF

Sortiment štěpkovačů Timberwolf zahrnuje robustní hydraulické štěpkovače pro průměry 125-225 mm (pásové, tažené a PTO verze), doplněné o menší gravitační modely (ruční, tažené či PTO verze). Pásové, tažené a ruční verze disponují svým vlastním pohonem (benzinový či dieselový agregát), PTO verze je …

více
Kontaktujte nás