ELKOPLAST

Odpadové kontejnery, nádrže, nádoby a další plastové a ocelové výrobky

Vyrábíme a prodáváme velkoobjemové kontejnery, popelnice, plastové i ocelové kontejnery na tříděný sběr, kvalitní odpadkové koše, bio nádoby 120/240 l, vertikální balíkovací lisy, mobilní nádrže na naftu a nádrže na Adblue, osvědčené nádoby na zimní posyp (nádoby na posypový materiál), kvalitní kompostéry, dekorativní nádrže na vodu a samonosné podzemní nádrže na vodu, skladovací boxy a přepravky. Provozujeme specializovaný eshop pro snadný nákup koncových uživatelů, kteří si jednoduše objednají přímo 'u zdroje'.

Výrobně-obchodní program firmy ELKOPLAST zahrnuje produkty pro:

Provozujeme rovněž vnitrostátní a mezinárodní kamionovou dopravu.

víceméně

Novinky a akce

Produkce léčebného konopí

Společnost ELKOPLAST rozšířila své působení o novou inovativní oblast podnikání: speciální projekt pro podporu pacientů. V návaznosti na své zkušenosti se zemědělskou výrobou uzavřela firma ELKOPLAST partnerství s nizozemskou společností BEDROCAN a to za účelem produkce konopí fa…

více

Termoizolační velkoobjemové kontejnery

Termoizolační kontejnery se používají především ve stavebnictví, např. ke skladování tekutého asfaltu. Více informací zde.

více

Kontejnery na nebezpečný nemocniční odpad

Kontejnery pro nebezpečný nemocniční odpad UN 3291 jsou plně kompatibilní s nejvyššími standardy odolnosti vůči porušení ostrými předměty dle EN ISO 23907. Dostupné v řadě PACAZUR o objemech 30, 50 a 60 l a PICADOR s objemy 1,5-9 l.   Více informací zde.

více
Výstavy

Zveme Vás k návštěvě našeho stánku.

Reference

Najděte inspiraci u našich klientů.

Certifikace

ELKOPLAST CZ je držitelem certifikátů ISO

Kontaktujte nás